U sarajevskoj ulici Šajin sokak u općini Stari Grad jučer je rano ujutro bačena bomba na porodičnu kuću.
Kako je saopćeno iz MUP-a Kantona Sarajevo, Policijskoj upravi Stari Grad je, tri sata nakon ponoći, prijavljeno da je nepoznata osoba aktivirala eksplozivnu napravu.
"Tom prilikom nije bilo povrijeđenih lica, dok je došlo do oštećenja na kući vlasništvo A.G. iz Sarajeva", navodi se u saopćenju.
O tome je obaviješten i dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj na mjestu događaja obavili su pilicajci Uprave policije MUP-a KS.
"Nastavlja se rad na rasvjetljavanju i dokumentovanju krivičnog djela izazivanje opće opasnosti", dodali su iz policije.