PRVE NOĆI SMO SPASILI NEKOLIKO LJUDI

Dačić o Exitu : Nekoliko ljudi skočilo s mosta u Dunav, tinejdžerka zbog droge završila u komi

Ivica Dacic

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, govoreći o upotrebi droge i radu policije tokom festivala Exit u borbi protiv narkotika, otkrio je jedan slučaj.

"Obezbijedili smo i čamce za Riječnu policiju u Novom Sadu. Već prve noći smo spasili nekoliko ljudi koji su skočili sa mosta. Imamo informaciju da je djevojčica 2006. godište, koja još nema 18 godina, otišla s drugaricom u Novi Sad i završila u komi", naveo je ministar Ivica Dačić.

"U pitanju je ekstazi. Velike količine ekstazija", pojasnio je ministar, pa nastavio:

"Roditelji kažu da djevojčica nije bila sklona takvim ispadima. Ona je sad u teškom stanju", on je rekao da joj se zbog velike količine ekstazija zatrovalo skoro cijelo tijelo i dodao da MUP i dalje upozorava na veliki rizik posebno za mladu generaciju.

Inače, ministar Dačić je posjetio Exit i naveo da policija čini sve da obezbijedi javni red i mir.


Znate više o temi ili prijavi grešku