DOBOJ JUG

Dva muškarca iz bosanskohercegovačkog entiteta Republika Srpska uhapšena su sinoć zbog ispisavanja nacionalističkih grafita

doboj jug grafitim foto mup zdk

Dva muškarca iz bosanskohercegovačkog entiteta Republika Srpska uhapšena su sinoć zbog ispisavanja nacionalističkih grafita na području Policijske uprave Doboj Jug, potvrđeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.

Oni su uhapšeni zbog ispisivanja nacionalističkih grafita. U toku su zakonom propisane radnje nadležnih organa, poručili su iz policije.

Dva muškarca su taxi vozilom prešli iz RS-a u Federaciju BiH i krenuli redom ispisivati nacionalističke grafite po autobuskim stanicama.

Obaviješten je i dežurni Tužilac Tužilaštva Bosne i Hercegovine.


Znate više o temi ili prijavi grešku