Navodi da su sa Dodikom pravili vlast dok im je u Konjicu u oči za stolom psovao genocid!
Federalni zastupnik Mahir Mešalić oglasio se na mreži X nakon što je predsjednik RS Milorad Dodik večeras potpisao ukaze o proglašenju spornih zakona kojima se na području RS zabranjuje djelovanje Suda BiH, Tužilaštva BiH, SIPA-e i VSTV-a BiH.
"Gdje je vlast da umiri građane?! Gdje su Ćudićke, Konakovići, Magazinovići, Stojanovići, Nikšići, Forte, Miokovići koji su nam lagali da se Dodik promijenio dok su se sastajali s njim po njegovim hacijendama i rančevima'', piše Mešalić.
''Gdje su ti vlastodršci što su suspendovanim Ustavom FBiH ukinuli potpis jednog od potpredsjednika FBiH pa su stavljanjem potpisa Bradare i Igora Stojanovića ukinuli većinsku izbornu volju građana'', pita Mešalić.
''Nema ih jer su zauzeti pljuvanjem po opoziciji ili medijskim lažima Stojanovića kako su Bošnjaci u ratu željeli tobože neku 'fildžan državu'", naveo je Mešalić.
Gdje je vlast da umiri građane?! Gdje su Ćudićke, Konakovići, Magazinovići, Stojanovići, Nikšići, Forte, Miokovići koji su nam lagali da se Dodik promijenio dok su se sastajali s njim po njegovim hacijendama i rančevima. Sa Dodikom su pravili vlast dok im je u Konjicu u oči za stolom psovao genocid!