ZAVRŠIO U KOLICIMA

Holivudski glumac iznio stravične detalje nesreće: Vidio sam svoje oko, tekla mi je krv iz ušiju

Renner
Foto © Twitter

Holivudski glumac Jeremy Renner završio je u invalidskim kolicima nakon što ga je zgnječio snježni plug, međutim, on ne odustaje od oporavka.

Naime, glumac je pao pod grtalicu koja je imala oko šest i po tona, a prijatelji i glumac su sada otkrili detalje nesreće.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Komšija Rich Kovach rekao je da je glumcu "tekla krv iz ušiju".

"Njegovo oko izgledalo je kao da mu je izbijeno", rekao je Kovach, a njegovu priču potvrdio je i sam Renner.

"Vjerujem da sam mogao vidjeti svoje oko drugim okom"; otkrio je glumac u "News exclusive".

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Nakon što je hitno prebačen u bolnicu ljekari su uspjeli da spase Renerovu očnu duplju pomoću metalnih ploča, a glumac je priznao da je u početku mislio da će ostatak života provesti kao "biljka", ali sada ponovo ima vid na oba oka i nevjerovatno je napredovao u oporavku.

Nakon svega što je prošao glumac je zahvalan što nije bio sam kada se nesreća dogodila.

"Da sam bio sam, to bi bila užasna smrt. Sigurno bih umro. Ali nisam bio sam. Bio sam sa svojim nećakom", dodao je.


Znate više o temi ili prijavi grešku