Nekadašnji selektor Bosne i Hercegovine Ivaylo Petev tokom rada u našoj zemlji očigledno se uvjerio u stručnost osoblja.
Tako je sa sobom u Ludogorets poveo dvojicu trenera iz BiH, Adija Adilovića i Admira Kozlića.
Adilović i Kozlić su do sada bili trener golmana odnosno video analitičar u FK Sarajevo, a meč protiv Veleža u Doboju kod Kaknja bio im je posljednji s bordo klubom.
Adilović će u Ludogoretsu ponovo biti trener golmana, dok će Kozlić biti jedan od trenera u stručnom štabu.
Podsjetimo da se Petev prije nekoliko dana vratio u Ludogorets, a debitovao je za vikend pobjedom protiv Cherno More 3:2.