O 'SARAJEVSKOM DIJAMANTU'

Karić: “Ukras neće ostati na Baščaršiji, tražimo novu lokaciju”

Sarajevski dijamant
Foto © Facebook

Gradonačelnica Sarajeva, Benjamina Karić oglasila se danas, 21. jula na društvenim mrežama i obećala da će ukloniti 'Sarajevski dijamant' sa Baščaršije.

Njenu reakciju prenosimo u cijelosti:

"Komentari, kritike, a i kreativne duhovite šale o jučer postavljenom novom ukrasu na Baščaršiji jasno su mi poručile - treba tražiti drugo rješenje.

Najvažnije je da je ideja došla s dobrom namjerom. Ukras ćemo skloniti i razmisliti o drugoj, adekvatnijoj lokaciji.

Sarajevo je grad svih nas i slušam šta ljudi imaju reći", napisala je Karić.

Podsjetimo, 'Sarajevski dijamant' postavljen je jučer, a građanke i građani Sarajeva imali su podijeljene reakcije.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku