Nogometaši Željezničara otvorili su novu sezonu uz punu Grbavicu i nesvakidašnju atmosferu, budući da je najvatrenija grupa navijača, Manijaci, zbog početka radova na izgradnji nove južne tribine, morali preseliti na istočnu tribinu.
Iako su promijenili poziciju, navijači su ostali glasni i motivisani – njihova poruka „Dok jug se strpljivo gradi, ti rivalima fudbal zgadi“ jasno je obilježila početak nove sezone i pružila snažnu podršku infrastrukturnom projektu koji će značajno unaprijediti stadion.
Atmosferu je dodatno zagrijala impresivna bakljada, a pjesma Manijaka nije prestajala ni nakon što je Radnik iznenada došao do ranog vodstva. Ovaj emotivni početak sezone pokazuje koliko je navijačka strast i ljubav prema Želji i dalje neupitna, uprkos privremenim promjenama na tribinama.