MINISTAR RAZVOJA, PODUZENTIŠTVA I OBRTA U VLADI FEDERACIJE BIH

Mijatović u Potočarima: "Dolazio sam i dolazit ću dok sam živ"

Vojin Mijatović/ Srebrenici

Ministar razvoja, poduzentištva i obrta u Vladi Federacije BiH Vojin Mijatović (SDP) posjetio je danas Srebrenicu.

Podsjećanaj radi, danas se obilježava 20. godišnjica otvaranja Memorijalnog centra “Srebrenica Potočari”.

Nakon posjete Mijatović se oglasio na svom FB profilu:

“Kao Vlada FBiH uradit ćemo sve i stati iza svakog projekta Memorijalnog centra Srebrenica. Ja kao čovek dolazio sam i dolaziću dok sam živ. Da se nikad nikom ne dogodi, a nikad ne smemo zaboraviti Srebrenicu”, napisao je Mijatović.


Znate više o temi ili prijavi grešku