Gradonačelnik Mostara Mario Kordić se na svojoj službenoj Facebook stranici pohvalio prvim mostarskim “foto pointom”, a koji je postavljen na inicijativu vijećnice Koalicije za Mostar 2020 (SDA, SBB, DF, BPS i SBiH) Nataše Jekić.
“Na inicijativu vijećnice Nataše Jekić postavljen je prvi mostarski foto point 𝐈 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐌𝐨𝐬𝐭𝐚𝐫 na popularnom vidikovcu Fortici.
Inicijativa je pokrenuta za postavljanje velikih samostojećih 3D slova u vidu imena Mostara. Sada je to učinjeno na mjestu popularnog vidikovca i mjestu nove turističke atrakcije.
U narednom periodu natpisi će biti postavljeni i na ulascima u Mostar.
Kako vijećnica Nataša navodi u inicijativi ovo je moderan i idealan način promovisanja i jačanja turizma u Mostaru. Također, zgodno mjesto za popularnu fotografiju u najljepšem gradu Bosne i Hercegovine.
Dolaziš i ti slikati se? S ljubavlju Mostaru” – poručili su iz Koalicije za Mostar 2020.