PRVI SVESRPSKI SABOR

Na kuli "Beograd" ispisano "Јedan narod, jedan sabor - Srbija i Srpska"

Svesrpski sabor 27

Na kuli "Beograd" večeras je ispisano "Јedan narod, jedan sabor - Srbija i Srpska".

Prvi Svesrpski sabor pod nazivom “Јedan narod, jedan sabor Srbija i Srpska” počeo je molebanom u Hramu Svetog Save za Srbiju i Republiku Srpsku, a završen vatrometom.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

Održana je i zajednička sjednica dvije vlade na kojoj je usvojena Deklaracija o zaštiti nacionalnih i političkih prava srpskog naroda, a centralno obilježavanje upriličeno je na Trgu Republike, gdje je 2.500 folkloraša zaigralo kolo.


Znate više o temi ili prijavi grešku