Igman iz Konjica i Zrinjski odmjerili su snage u okviru 22. kola Premijer lige BiH. "Plemići" su slavili sigurnu pobjedu sa 3:0, a osim duela na terenu, viđen je i "navijački okršaj".
Naime, na tribinama Gradskog stadiona u Konjicu se pojavilo i oko 200 Ultrasa, najvatrenijih pristalica Zrinjskog. Oni su u jednom navratu počeli skandirati "Hrvatski Konjic". Vrijeđali su i državu Bosnu i Hercegovinu.
"Ti si prvak šugave zemlje, ti si dio mostarskih snova, ti dolaziš sa zapadne strane, volim te bola, pjevali su Ultrasi nakon čega im je stigao odgovor Beštija, navijača Igmana koji su im odgovorili na svoj - jedinstven način", pjevali su navijači Zrinjskog.
Domaći su im odgovorili pjesmom "Volim te Bosno".