POBIJEDILI ZRINJSKI

Potpuna ludnica u svlačionici Željezničara: Pogledajte veliko slavlje uz čuveni muzički hit

FK Zeljeznicar

Nogometaši Željezničara su u derbiju na Grbavici pobijedili mostarski Zrinjski rezultatom 2:0. Nakon utakmice najvatreniji navijači Plavih popularni Manijaci su proslavili pobjedu sa svojim ljubimcima, koji su slavlje prenijeli i u svlačionicu. Iako je Zrinjski bio blagi favorit, Plavi su iskoristili nešto lošije izdanje gostiju, te su zasluženo slavili vrijednu pobjedu.

Željezničar je poveo golom Pejića u sudijskoj nadoknadi prvog dijela, dok je prednost domaćih udvostručio Vinicius Peixoto u 49. minuti.

Po okončanju utakmice uslijedilo je veliko slavlje na tribinama, a nogometaši Željezničara su skupa s Manijacima zašpjevali ispred istočne tribine.

Ipak, pravo slavlje prenijelo se u svlačionicu gdje su izabranici Admira Adžema uz hit Nedeljka Bajića Baje "Koktel ljubavi" napravili pravu "ludnicu", te burno proslavili prvi trijumf protiv Plemića na Grbavici još od 2019. godine. Željezničar je lider na tabeli sa 11 bodova poslije pet odigranih utakmica, a u narednom kolu ih očekuje gostovanje Slogi u Doboju.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće


Znate više o temi ili prijavi grešku