Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić i načelnik sarajevske općine Novi Grad Semir Efendić potpisali su sporazum o saradnji.
"Obećano – ispunjavamo! Saradnja Grada Sarajeva sa općinama je sve snažnija i konkretnija. Danas sam sa načelnikom Općine Novi Grad Semirom Efendićem potpisala sporazume za realizaciju dva važna projekta", napisala je na društvenoj mreži X gradonačelnica Karić.
Kako je navela gradit će se dječije igralište u ulici Antuna Branka Šimića, te obnoviti prostor u ulici Omladinskih radnih brigada na Dobrinji, za smještaj vrtića.
"Samo saradnjom i radom u interesu građana idemo naprijed", navela je Karić.