PONIJELA DOKAZ

Sebija Izetbegović uživo u programu: Ovo je indeks koji dokazuje da sam završila Medicinski fakultet

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
Baraba

Nije ti šala,koliko se vremena nagađalo o diplomi,mogla je i u roku ponovo steći.:thinking_face::thinking_face::thinking_face:

Mire

Ne znam sta ste SDA vojsko se razmahali. Ima ona indexa koliko hoces. Pokazuje ona tri onaj Skrelj mase drugim. Cirkus...

DinkoMire

Upravu ste.Diplome su navikli kupovati na vagu..

Mirso

Ubi ih Sebija ko mraz kupus.E neka samo dokaz,doviđenja i prijatno:shushing_face:

Mirza Music

Ne žali gospođo.Samo udri bagru po dzepu.

Orhideja

Pametan potez.Žena ih navuče,a sad će i naplatiti.Ma tako treba,kad se nos svagdje gura.:yes:

Hamdija M.

Čiji li je dokaz.Da ga je imala odmah bi svima začepila usta,a ne bi se drzava jos u to petljala.ccccc

Dina Dina

Bravo, to se čekalo i šta sad.Nikom nista kao i uvjek.A sta je sve zena podnijela.:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:

Kremenko

Zna li ko kako nam je Dino, nakon dokaza:hand_over_mouth::zany_face::zany_face::zany_face::zany_face:

Alena Ali

E nek više i to pokaza,da možemo dušom dahnut

Mala plava

Samo da se zna,da nikad nisam sumnjala u njeno znanje i rad.A diploma ko diploma, začas je možemo nabavit.

Sanela

Ipak meni ovde nešto ne štima...hmmm:rolling_eyes::rolling_eyes::rolling_eyes:

I ja sam nečiji

E sad mogu miran umrijeti:fearful_face:

Dado

Aferim sestro.Sto nas bona drza ovoliko u neizvjesnosti.:pleading_face:

BiH

Ima li uvjerenje da nije pala sa kruške???:innocent::innocent::innocent:

Sarajevo

Gimnasticar sta ce sad

Nura

Gdje li je mala nađe:thinking_face:

Mama

A gdje je pečat??? Sakrio Konaković

Delija

Tačno me stid kakav smo narod.Znamo li ista osim pljuvanja drugih.

Kljuc

Idemo naprijed idemoo

Mila

Sta li će joj sad naći. Samo sto ne bi, da ne može biti ni čistačica.

Boki

Evo dođe index, sada nek i Dino svoje pokaze i bit će 1:1.Sramota,na sta smo spali...