ROLLING STONE

Shakira progovorila o prekidu i nevjeri Piquea: '...kao da mi je neko zabio nož u prsa'

Shakira X

Shakira je u novom intervjuu za Rolling Stone govorila o prekidu s Gerardom Piqueom. Izjavila je da je nakon razvoda pretrpjela fizičku i emocionalnu bol.

"Patnja koju sam osjećala bila je vjerovatno najveća koju sam doživjela u cijelom životu. Osjećala sam se kao da mi je neko zabio nož u prsa. Osjećaj je bio stvaran", ispričala je 47-godišnja pjevačica.

Osvrnula se i na pjesmu Monotonia koju je izdala nakon razvoda, u kojoj oplakuje propalu vezu. U spotu Shakira stoji ispred trgovine, izgledajući vidno uzrujano, a potom je neko udara u prsa. Nakon što se uspije podignuti s poda, u spotu trči ulicama držeći u rukama svoje krvavo srce. Pjevačica kaže da joj je njen tim savjetovao kako ne bi trebala objaviti takav video.

Ovaj sadržaj vam se ne prikazuje jer ste onemogućili Embed kolačiće

"Oni su me pokušali zaustaviti, rekli su mi: 'Razmisli malo o tome. Zašto ćeš se tako eksponirati? To je previše.' Bile su to teške slike, zar ne? Ali bile su prave, tako sam se osjećala", ispričala je Shakira. Dodala je kako su u tom periodu uz nju bili mnogi njeni slavni prijatelji.

Podsjetimo, Shakira je fudbalera upoznala u martu 2011., kada je snimala spot za hit Waka Waka. Zajedno su bili 12 godina, a razišli su se u junu 2022. Par ima dva sina, Milana i Sashu. Prekid pjevačice i fudbalera izazvao je veliku pažnju javnosti, pogotovo nakon što se saznalo da je Gerard bio nevjeran.


Znate više o temi ili prijavi grešku