IMA LI POSLA ZA TUŽILAŠTVO

Tri moguća scenarija: Zašto je Igor Stojanović promijenio stav o Vladi FBiH, je li se zafrkavao ili je bilo kupovine i zavrtanja ruku?

← Nazad na članak
Portal zadržava pravo da obriše neprimjereni dio ili cijeli komentar bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u komentarima nisu stavovi redakcije i Portala. Molimo korisnike portala da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja, kao i da se prije pisanja komentara upoznaju sa Pravilima i uslovima korištenja.
HZ

Čović je fino rekao.Nije bilo ni sumnje da ces potpisati.Samo što to nisi odmah u petak potpisao...

Bužim

Ukoliko ne dođe do potpisa od strane Lende, ništa više neće biti isto!

Gazija

Ne čudim se, jer svi trojkaši su takvi, jadni i poslušni novim šefovima da bi im ovi malo nesto dali.. Lendo ne potpisuj,pa nek gori zemlja!!!

Baris Bej

Svaka vam cast gospodo za izdaju drzave.Doći će i općinski izbori,brzo će to doći...A onda ćemo vam mi sve naplatiti..
DOBRO OVO ZAPAMTITE!!!!

Pink Panter

Ah jok drage pare i funkcija malom. Al za funkciju, POGLAVNIK SE MORA SLUSAT...Nego de ti malo pljuni po Reisu to ti ide od ruke,baš onako jadniče!

David

Boli te ZUB, prodao si se kako si i ocekivao mozda čak i za veću lovu nego sto vrijedis.Ali sinko zapamt,"Obraz se nikad ne prodaje"!

Baltazar

Nazalost ovim potezom je dao autogol,kako sebi tako i stranci kojoj pripada.Jeftino,strasno jeftino od njega,drugim riječima UŽAS!

Nino Boss

Šta reći... Karakter nula....Lahko kvarljiva roba...:vomiting:

Hjghjjjb

Pošten čovjek 200%

Gfhjkn

Jeo je on govna, eto to je taj moguci scensrio

Dado

Konakovica za lidera Bosnjaka

Polis

Nije sigurno pao na Čovićev i Nikšićev šarm!!!