Deseta sezona Rocket Leaguea dolazi u srijedu, a igrači će imati nekoliko novih mogućnosti. Najzanimljivija novost je da će igrači na raspolaganju imati i Volkswagen Golf II GTI.
I ranije je Rocket League imao licencirana vozila, ali nijedno nije izazvalo pažnju kao Golf II GTI koji se i danas u velikom broju može vidjeti na cestama širom Bosne i Hercegovine.
Igrači Rocket Leaguea će Golfa morati osvojiti kroz rangove nove sezonske propusnice. Za razliku od njih, vlasnici Premium Passa će imati instantan pristup legendarnom automobilu. naknadno biti objavljeni.