PUTEM EMAILA

Dojavljena bomba u Srednjoj školi u Konjicu i u Jablanici

Policija
Foto © Fena/ Arhiv

Za sada još uvijek nepoznata osoba, danas je dojavila kako je postavljena bomba u jednoj Srednjoj školi u Konjicu i u Jablanici.

Kako je potvrđeno iz Operativnog centra MUP-a Hercegovačko-neretvanskog Kantona policija je na terenu.

Policijski službenici izvršili su evakuaciju đaka i nastavnika.

“Putem emaila javljeno je da je postavljena bomba u srednju školu u Konjicu. Poduzimamo sve mjere i radnje iz naše nadležnosti da otkrijemo počinitelja.

To je ono što za sada zbog istrage možemo reći” potvrđeno je iz MUP-a HNK.


Znate više o temi ili prijavi grešku