Legendarni Zlatan Ibrahimović koji radi na Foxu kao sportski analitičar zajedno sa Thierryjem Henryjem pohvalio je Lea Messija nakon nove pobjede Argentine.
Podsjećamo, aktuelni prvaci svijeta noćas su u posljednjoj utakmici grupne faze savladali Jordan 3:1 i tako sa tri pobjede otišli u nokaut fazu.
Ibrahimović je rekao da uživa gledajući Messija kako igra.
"Ovo je njegov šesti gol (na ovom Svjetskom prvenstvu). Vjerovatno će dati i više od toga. Uživamo gledajući ga kako igra. Golman je morao bolje reagovati, ali ako je to Messi, u redu je, takve greške se dešavaju čak i ako nam se ne sviđaju", rekao je i dodao:
"Ušao je i dao navijačima ono što su željeli. Postigao je gol. Navijači su dobili vrijednost za kupljene karte, pa sada mogu ići kući i nastaviti skandirati njegovo ime".
Gaučosi će u šesnaestini finala Mundijala igrati protiv Zelenortskih Ostrva, a susret je na rasporedu 4. jula.