POHVALIO ARGENTINCA

Ibrahimović u svom stilu: "Golman je morao bolje, ali pošto je Messi sve mu je oprošteno"

Zlatan Ibrahimovic

Legendarni Zlatan Ibrahimović koji radi na Foxu kao sportski analitičar zajedno sa Thierryjem Henryjem pohvalio je Lea Messija nakon nove pobjede Argentine.

Podsjećamo, aktuelni prvaci svijeta noćas su u posljednjoj utakmici grupne faze savladali Jordan 3:1 i tako sa tri pobjede otišli u nokaut fazu.

Ibrahimović je rekao da uživa gledajući Messija kako igra.

"Ovo je njegov šesti gol (na ovom Svjetskom prvenstvu). Vjerovatno će dati i više od toga. Uživamo gledajući ga kako igra. Golman je morao bolje reagovati, ali ako je to Messi, u redu je, takve greške se dešavaju čak i ako nam se ne sviđaju", rekao je i dodao:

"Ušao je i dao navijačima ono što su željeli. Postigao je gol. Navijači su dobili vrijednost za kupljene karte, pa sada mogu ići kući i nastaviti skandirati njegovo ime".

Gaučosi će u šesnaestini finala Mundijala igrati protiv Zelenortskih Ostrva, a susret je na rasporedu 4. jula.


Znate više o temi ili prijavi grešku