Još samo petnaestak minuta preostalo je do početka finala Hasetovog klasika, u kojem će se sastati Sarajevo i Željezničar. U međuvremenu, tokom utakmice za treće mjesto između Čelika i Bosne, došlo je do incidenta na tribinama male dvorane Skenderije.
Navijači su počeli gađati Fuada Čolpu, člana Izvršnog odbora Nogometnog saveza BiH, različitim predmetima. Uz to, skandirali su "Savez, napolje", što je izazvalo brzu reakciju policije. Nakon intervencije, Čolpa je napustio dvoranu.
Podsjećamo, Čolpa je nedavno bio na čelu Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo, ali je nakon izbora izgubio tu funkciju.
U utakmici za treće mjesto, Čelik je trijumfovao rezultatom 5:0 protiv Bosne, a sada se očekuje finalni okršaj između Sarajeva i Željezničara.