USPJEŠNO SE OPORAVLJA

Jeremy Renner prvi put nakon nesreće na crvenom tepihu, hodao uz pomoć štapa

Renner
Foto © Twitter

Glumac Jeremy Renner se prvi put nakon teške nesreće pojavio na crvenom tepihu u Los Angelesu, gdje je prisustvovao premijeri vlastite emisije Rennervations.

Renner je za ovu priliku obukao tamnoplavo odijelo, ispod kojeg je nosio bijelu košulju.

Na premijeri je hodao uz pomoć štapa, a koristio se i električnim romobilom dok je pričao s medijima.

Podsjećamo, glumac je pokušavao koristiti snježnu grtalicu kako bi svom nećaku pomogao izvući auto iz dubokog snijega u blizini svoje kuće, ali je zaboravio povući kočnicu za slučaj opasnosti kada je izašao iz vozila da mu pomogne.

Grtalica se tada počela kotrljati prema Rennerovom nećaku, a kada je glumac potrčao da se pokuša vratiti unutra i uspostaviti kontrolu nad njom, povučen je ispod nje i zgnječen.


Znate više o temi ili prijavi grešku