FAN STRIPOVA

Keanu Reeves želi da bude Wolverine

Keanu

Zvezda John Wick filmova Keanu Reeves ima veliku želju da igra ulogu Wolverinea u nekom budućem Marvel filmu.

Popularni glumac je nedavno bio gost na ‘ask me anything’ događaju održanom od strane Lionsgatea, gde je davao odgovore na mnogo zanimljivih pitanja, ali jedno se baš istaklo.

Jedan od članova publike ga je pitao da li postoji neka uloga koju je odbio, a da žali za njom.

“Ne, ali postoji jedna koju bih jako volio, a još nisam imao ponuda za nju. To je Wolverine!”, glasio je Keanuov odgovor.

Ovo nije prvi put da je Keanu željan nekog Marvel filma, s obzirom da se borio za ulogu Ghost Ridera koja je na kraju pripala Nicolasu Cageu.

"Možda više nisam toliko zagrižen kao prije po pitanju stripova, jer sam kao 10-godišnjak stalno govorio kako želim biti Ghost Rider i nenormalno sam volio stripove", kazao je Reeves i dodao:

“Smatram da su se Marvel filmovi sjajno razvili i mnogo su prihvaćeniji nego prije, bilo bi lijepo biti dio toga.”

Što se tiče Wolverinea, Keanu će morati malo da sačeka budući da se Hugh Jackman neočekivano vratio u to ulogu za nadolazeći Deadpool 3. Jackman je tumačio Wolverinea skoro 20 godina i prosto nije mogao da izdrži a da ne odbije ponudu Marvela za već pomenuti film.


Znate više o temi ili prijavi grešku