Policijska uprava Banja Luka uhapsila je juče muškarca inicijala N. S. zbog skandaloznog ponašanja u javnosti.
Kako su saopštili iz policije, N. S. je u vidno alkoholisanom stanju hodao kolovoznom trakom i pritom pokazivao spolni organ. Policajci su ga lišili slobode zbog prekršaja „Vršenje fizioloških potreba i pokazivanje spolnog organa“, kao i zbog kršenja Zakona o osnovama sigurnosti saobraćaja na putevima RS.
Alkotestiranjem je utvrđeno da je nesrećni pešak imao čak 1,41 promil alkohola u organizmu. O slučaju je odmah obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjoj Luci za prekršaje, koji će odlučiti o daljoj sudbini uhapšenog.
Slučaj je još jedan u nizu incidenata u kojima alkohol dovodi građane u neugodne, pa i opasne situacije na banjalučkim ulicama.