BIVŠA HRVATSKA PREDSJEDNICA

Kolinda u elegantnom navijačkom izdanju otkrila: Tri sedmice u Americi nisu nimalo jeftine

Kolinda Grabar Kitarović
Foto © Instagram

Bivša hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović još jednom je pokazala da je među najvatrenijim navijačima hrvatske reprezentacije. Na utakmici Hrvatske i Gane u Philadelphiji privukla je pažnju elegantnim modnim izdanjem u nacionalnim bojama, ali i iskrenim priznanjem o troškovima boravka u Sjedinjenim Američkim Državama.

Za susret je odabrala upečatljivu kombinaciju u crvenoj i bijeloj boji. Crveni strukirani prsluk uparila je s bijelom košuljom dugih rukava i elegantnim bijelim hlačama širokog kroja, dok je umjesto klasičnog navijačkog šala oko vrata nosila maramu s motivom hrvatske šahovnice.

Osim modnog izdanja, pažnju javnosti privukla je i izjava o finansijskoj strani praćenja Svjetskog prvenstva. U razgovoru za hrvatske medije otkrila je da planira ostati u SAD-u do 21. jula, ali da višesedmični boravak predstavlja značajan trošak.

„Namjeravam ostati do 21. jula. Biti tri sedmice ovdje nije baš jeftino pa sam se ukrcala prijateljima“, kazala je Grabar-Kitarović.

Hrvatska reprezentacija pobjedom nad Ganom osigurala je plasman u nokaut fazu Svjetskog prvenstva, gdje je očekuje duel protiv Portugala, a bivša predsjednica najavila je da će nastaviti bodriti Vatrene i u nastavku turnira.


Znate više o temi ili prijavi grešku