12 PUTNIKA POVRIJEĐENO

Teška nesreća na autoputu u Srbiji: Autobus sletio s ceste

policija srbija

Na autoputu u blizini Bačke Topole dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je povrijeđeno 12 osoba nakon što je autobus iz za sada neutvrđenih razloga sletio s kolovoza.

Prema dostupnim informacijama, autobus je saobraćao na relaciji Novi Sad – Horgoš kada je došlo do nesreće. Sedam putnika zadobilo je teške tjelesne povrede, dok je pet osoba prošlo s lakšim povredama.

Svi povrijeđeni prevezeni su u Opštu bolnicu u Subotici, gdje im je ukazana medicinska pomoć. Zbog težine povreda, najmanje jedan putnik transportovan je u zdravstvenu ustanovu u Beogradu na daljnje liječenje.

Policija je obavila uviđaj na mjestu nesreće, a okolnosti koje su dovele do slijetanja autobusa s autoputa bit će utvrđene istragom.

Prema nezvaničnim informacijama, autobus je prevozio putnike koji su se vraćali s ljetovanja na hrvatskom ostrvu Hvar. Putovanje je započelo dan ranije, a nesreća se dogodila svega nekoliko desetina kilometara prije planiranog dolaska u Suboticu.

U vozilu se u trenutku nesreće nalazilo 17 putnika, a nadležni organi nastavljaju istragu kako bi utvrdili uzrok ove saobraćajne nezgode.


Znate više o temi ili prijavi grešku